"Шахтар" програв "Реалу", забивши перший український гол у Лізі чемпіонів 21/22

4 хвилини
14,8 т.
Шахтар програв Реалу у Мадриді

Донецький "Шахтар" програв мадридському "Реалу" у 4-му турі Ліги чемпіонів. Зустріч на легендарному "Сантьяго Бернабеу" у столиці Іспанії завершилась із рахунком 2:1. Гол "гірників" став першим голом українських клубів у поточному турнірі.

OBOZREVATEL вів онлайн-трансляцію матчу "Реал" – "Шахтар".

Із перших хвилин у центрі поля з'явилися і Тарас Степаненко, і Тете з Аланом Патріком. Де Дзербі постарався наситити центр поля креативом та потужними центрхавами.

Тарас Степаненко.

"Реал" дуже високо піднявся, змусивши "Шахтар" із перших хвилин сісти глибоко в обороні. На 4-й хвилині чотири захисники "Шахтаря" дозволили Лука Модрічу увірватися до штрафного майданчика "гірників" і з 3 метрів розстріляти Трубіна. Юний голкіпер збірної України здійснив дивовижний сейв.

Карім Бензема.

Гідна відповідь від підопічних Де Дзербі відбулася за 5 хвилин. "Постріл" Алана Патріка влучив у штангу. М'яч не затримувався у центральному колі. Більшість часу команди проводили в атаках, при цьому володіння було за мадридцями.

Ісмаїлі працював у центрі поля.

На 14-й хвилині українці самі привезли собі гол. Трубін сильно віддав Марлону, бразилець не зміг прийняти м'яч, його обікрав Вінісіус Жуніор та віддав на Бензема. Карім відкрив рахунок у матчі.

За кілька хвилин знову Модріч розстрілював нашого воротаря і знову український голкіпер зіграв бездоганно.

Ісмаїлі.

Забивши гол, "Реал" помітно зменшив швидкості, чим почали користуватися "шахтарi". Мадрид багато дозволяв нашим співвітчизникам, але вони ніяк не могли довести атаку до удару у ворота. Навіть коли "гірникам" вдавалося доставити круглий снаряд до штрафного майданчика, вони не могли влучити у рамку.

Алан Патрік.

Наприкінці першого тайму "Шахтар" помітно додав і на 38-й хвилині зрівняв рахунок. Матвієнко в стилі Тоні Кроса вирізав діагональ на Алана Патріка в центр штрафного майданчика, той грудьми переправив м'яч на Фернандо – і бразильський футболіст прошив Тібо Куртуа.

Перед самою перервою "помаранчево-чорні" могли забити гол у роздягальню, коли Фернандо втік у контратаку, але удар форварда пройшов поряд зі штангою.

Друга половина розпочалася з атак господарів. "Реала" явно не влаштовував поточний рахунок, і захисту віцечемпіона України доводилося серйозно напружуватися, відбиваючись від атак "вершкових".

Ближче до 58-ї хвилини "Шахтар" налагодив контроль м'яча на чужій половині поля, але без явних погроз.

Зі свого боку "Реал" "забаюкав" український захист і завершив геніальну комбінацію Жуніор – Каземіро – Жуніор – Бензема забитим голом. Футболіст збірної Франції оформив дубль

Час, що залишився, пройшов без гострих моментів. Де Дзербі випустив п'ять свіжих футболістів, проте це ніяк не вплинуло на результат. Ближче до гола були господарі поля, але глядачі голів так і не побачили.

Удар бразильця прошив Трубіна.

Як повідомляв OBOZREVATEL, зустріч 3-го туру між цими командами ознаменувалася розгромною поразкою "гірників". Матч на київському "Олімпійському" завершився з рахунком 0:5.