"Інтер" розгромив "Мілан" у головному матчі сезону чемпіонату Італії. Відео

Гравці 'Інтера' святкують гол у ворота 'Мілана'

"Інтер" здобув розгромну перемогу з рахунком 3:0 в дербі над "Міланом", яке відбулося у 23-му турі італійської Серії А.

Перед початком поєдинку ці два клуби мали перевагу над іншими конкурентами в боротьбі за чемпіонство. "Синьо-чорні" випереджали своїх сусідів за містом всього на одне очко.

Підопічні Антоніо Конте швидко відкрили рахунок. Вже на п'ятій хвилині зустрічі Ромелу Лукаку втік у контратаку і з другого разу виконав точну передачу на Лаутаро Мартінеса, який з близької відстані влучно пробив головою.

До перерви результат на табло не змінився, а незабаром після відновлення матчу "Мілан" мав кілька відмінних можливостей для того, щоб відігратися, але фантастична реакція голкіпера Саміра Хандановича дозволила "Інтеру" втримати перевагу в рахунку. Майже відразу ж після цього "синьо-чорні" організували ще одну швидку атаку, яку знову завершив Мартінес, Ще через кілька хвилин Лукаку довів справу до розгрому, красиво розібравшись із захисником і пробивши в ближній кут.

Підопічні Конте зробили серйозну заявку на чемпіонство, відірвавшись від своїх одвічних суперників на чотири очки.

Таблиця Серії А

Як повідомляв OBOZREVATEL, раніше "Мілан" поступився "Ювентусу", зазнавши першої поразки у 27 поєдинках.