Хорватія вийшла у фінал ЧС-2018, обігравши Англію

191,4 т.

Збірна Хорватії з футболу обіграла команду Англії у півфіналі чемпіонату світу з футболу-2018 і вперше в історії зіграє у фіналі мундіалю. Зустріч у Москві на "Лужниках" завершилася в додатковий час із рахунком 2:1.

Зустріч почалася для хорватів з нокаутуючого удару Кірана Тріпп'є зі штрафного. На 5-й хвилині 27-річний захисник "Тоттенхем Хотспур" крутнув над стінкою у ближню дев'ятку. Субашич лише поглядом провів м'яч, який точно опустився в сітку воріт.

Після цього англійці спокійно вели гру, тримаючи суперника на відстані контратакуючими випадами.

Футболісти обох команд у першому таймі не засиджувалися в обороні, створювали моменти, але в завершальній фазі гравцям бракувало влучності.

Особливо запам'ятався Гаррі Кейн, який лише дивним чином із метра не забив гол. У "картатих" за 45 хвилин було кілька небезпечних атак, не таких гострих, як у англійців, але так само безрезультатних.

Читайте: Стало відомо про несподівану вимогу ФІФА на ЧС-2018

Після перерви гра перекинулася. Гравці збірної Хорватії накрутили темп і в обороні англійців раз-по-раз почали з'являтися діри. На 69-й хвилині Перішич у каратистському стрибку випередив Вокера і ногою переправив подачу в сітку.

Хорвати продовжували насідати і на 72-й хвилині ледь не забили переможний гол. Знову Перішич підхопив м'яч після помилки Пікфорда, накрутив суперника і пробив з лівої у дальній, влучивши у штангу.

Кінцівка основного часу минула у штурмі воріт Пікфорда, але від двох додаткових таймiв це нікого не врятувало.

У додатковий час жодна з команд не форсувала події, граючи від оборони.

Першим номером продовжувала працювати Хорватія і на 109-й хвилині домоглася успіху. Манджукич вискочив з-за спини Стоунза на скидку Перішича і розстріляв Пікфорда.

Хорватія - Англія

У фіналі 15 липня підопічні Златко Далича зіграють з французами, які на день раніше впевнено обіграли бельгійців.