Виліт Бразилії! Хронологія чвертьфіналу ЧС-2022

7 хвилин
36,7 т.

Збірні Хорватії та Бразилії першими вступили у битву за півфінал на чемпіонаті світу з футболу 2022 року у Катарі. "Клітчасті" та пентакампеони билися у п'ятницю, 9 грудня.

Зустріч приймав стадіон "Ед'юкейшн Сіті Стедіум". OBOZREVATEL вів онлайн-трансляцію матчу Хорватія – Бразилія.

ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦІЯ ХОРВАТІЯ – БРАЗИЛІЯ

ЧС-2022. 1/4 фіналу

Ер-Райян, стадіон "Ед'юкейшн Сіті Стедіум"

Головний арбітр: Майкл Олівер (Англія)

Хорватія – Бразилія – 1:1

Голи: Петкович, 117 Неймар, 105

По пенальті – 4:2

_______________________________

19:51. Через проблеми з електроенергією наша трансляція перервалася. Залишається додати, що Петкович зрівняв рахунок, а потім Хорватія виграла серію пенальті!

105 ХВИЛИНА. 0:1!!!!! Ось він гол! Пакета вивів Неймара на ворота, форвард ПСЖ обвів голкіпера і вбив у порожню "рамку"!

103 ХВИЛИНА. Брозович! Як він зараз не забив?! Це Петкович накрутив двох та викотив партнеру. Той ударив повз метри з 12.

100 ХВИЛИН. Ух... Хотів Педро забити боковими ножицями. Невдало.

98 ХВИЛИНА. Все ж таки не у своїй тарілці сьогодні команда Тіте.

97 ХВИЛИНА. А тепер Бразилія порушує правила в атаці.

94 ХВИЛИНА. Данило навішував із флангу. За ворота.

92 ХВИЛИНА. Кутовий був у бразильців. Без небезпеки.

91 ХВИЛИНА. Перший овертайм розпочався.

18:53. Всі. На нас чекає овертайм.

90+2 ХВИЛИНА. Схоже, погодилися команди на додаткові 30 хвилин.

90 ХВИЛИНА. Суддя накинув чотири хвилини.

89 ХВИЛИНА. Родріго зараз поставив шлагбаум супернику.

87 ХВИЛИНА. Цікаво, чи піде Бразилія на штурм.

86 ХВИЛИНА. Мілітао! Двічі бив бразилець. Захисники винесли.

86 ХВИЛИНА. Дедалі ближче додатковий час. Зовсім несподівано.

84 ХВИЛИНА. ЗАМІНА. Рішарлісон відразу йде. У грі Педро.

82 ХВИЛИНА. Рішарлісон вище воріт головою стріляє.

80 ХВИЛИНА. Непоганий шанс. Пакета бив після прострілу. Лівакович м'яч у руки забрав.

77 ХВИЛИНА. ПОПЕРЕДЖЕННЯ. Маркіньос не втримав Модріча і сфолив.

75 ХВИЛИНА. Лівакович двічі поспіль впевнено м'яч забрав.

72 ХВИЛИНА. ЗАМІНИ. Крамарич та Пашалич пішли. Петкович та Влашич отримали час.

68 ХВИЛИНА. ПОПЕРЕДЖЕННЯ. Каземіро притримав Крамаріча.

66 ХВИЛИНА. Пакета міг забити. Але не зміг проткнути м'яч повз Ліваковича.

64 ХВИЛИНА. Внісіус закінчив. Родріго вийшов.

62 ХВИЛИНА. Алісон простріл Перишича взяв.

61 ХВИЛИНА. Хорвати знову із контролем м'яча.

58 ХВИЛИНА. Рішарлісон м'яч за лицьову впустив.

56 ХВИЛИНА. ЗАМІНА. Рафінья пішов із поля. Антоні у грі.

53 ХВИЛИНА. Непогана атака від хорватів. Але пас Перішич не вдався.

51 ХВИЛИНА. Крамарич поза грою забіг.

49 ХВИЛИНА. Ні, все нормально.

48 ХВИЛИНА. Ой-ой-ой. Пенальті світить у ворота Хорватії. У руку Юрановичу м'яч влучив.

47 ХВИЛИНА. Момент! Гвардіол зрізав м'яч у свої ворота після прострілу праворуч. Лівакович тягне!

ДРУГИЙ ТАЙМ РОЗПОЧАВСЯ! Бразилія ввела м'яч у гру.

17:59. Повертаємось до Катару.

17:52. 48-52 за відсотком володіння м'ячем.

17:46. ПЕРЕРВА.

45+2 ХВИЛИНА. Свистить рефері.

44 ХВИЛИНА. Неймар щось судді розповідав.

42 ХВИЛИНА. Лівакович забрав удар Неймара. Там ще й рикошет був.

41 ХВИЛИНА. В якомусь хаосі Вінісіус штрафний заробив.

38 ХВИЛИНА. Опа. Судді, схоже, не побачили порушення правил від воротаря хорватів. Забрав Лівакович м'яч у руки після пасу партнера коліном.

36 ХВИЛИНА. Ще один фол в атаці від бразильців.

34 ХВИЛИНА. Хорвати дуже впевнено почуваються.

31 ХВИЛИНА. ПОПЕРЕДЖЕННЯ. Брозович притримав Неймара.

30 ХВИЛИНА. Перішич з 20 метрів дуже високо пробив.

29 ХВИЛИНА. Неймар навісив зі штрафного. Прострелив Каземіро у захисника.

27 ХВИЛИНА. Бразильці побоюються свого опонента.

25 ХВИЛИНА. ПОПЕРЕДЖЕННЯ. Данило дуже небезпечно зіграв проти Юрановича.

24 ХВИЛИНА. Модріч зараз чудово підставився під Каземіро.

21 ХВИЛИНА. Лівакович спокійно забрав удар Неймара.

20 ХВИЛИНА. Хорвати намагаються не притискатися до своїх воріт.

17 ХВИЛИНА. Неймар поки що дуже глибоко грає.

15 ХВИЛИНА. Модріч зараз Каземіро обікрав прямо перед штрафним. Але Лука не дуже вдало начепив.

13 ХВИЛИНА. Пашаліч непогано з флангу прострілював. У Перішича не вийшло ногу поставити.

11 ХВИЛИНА. Офсайд у Рішарлісона.

10 ХВИЛИНА. Починають давити бразильці.

7 ХВИЛИНА. Перішич врізався в Мілітао, намагаючись пробити.

5 ХВИЛИНА. Перший удар. Лівакович забрав підкрут від Вінісіуса.

4 ХВИЛИНА. Модріч тепер високо ногу підняв. Небезпечна гра.

3 ХВИЛИНА. Ковачича зачепив Каземіро.

МАТЧ РОЗПОЧАВСЯ! Хорватія розіграла з центру!

5 ХВИЛИН ДО МАТЧУ. Візуально більше уболівальників із Бразилії.

10 ХВИЛИН ДО МАТЧУ. Переможець зіграє з Аргентиною чи Нідерландами.

15 ХВИЛИН ДО МАТЧУ. Все готове до стартового свистка.

22 ХВИЛИНИ ДО МАТЧУ. Хорвати, напевно, гратимуть низьким блоком.

30 ХВИЛИН ДО МАТЧУ. Новий образ головної фанатки ЧС-2022.

45 ХВИЛИН ДО МАТЧУ. Розминка стартувала.

75 ХВИЛИН ДО МАТЧУ. Бразилія теж вирішила залишити у запасі українського друга – Фреда.

90 ХВИЛИН ДО МАТЧУ. Хорвати оголосили склад. Наш старий друг Віда на лавці.

2,5 ГОДИНИ ДО МАТЧУ. Потужна підтримка Хорватії.

4 ГОДИНИ ДО МАТЧУ. Бразильців багато критикують за постійні танці під час матчів. Як футболістів, так і тренерів.

5,5 ГОДИН ДО МАТЧУ. Щось хорвати забули, що за них в Україні багато топлять.

7 ГОДИН ДО МАТЧУ. Хороша новина! ФІФА відмовилася від ідеї проводити ЧС раз на два роки.

8 ГОДИН ДО МАТЧУ. Тренер хорватів Даліч засмутився через те, що його команда грає з Бразилією вже зараз. А не у фіналі.

19 ГОДИН ДО МАТЧУ. А в Бразилії всі вже чекають на завоювання Кубка. Напевно, Пеле присвятять, якщо виграють.

22 ГОДИНИ ДО МАТЧУ. Івана Кнола, до речі, висловила впевненість, що її співвітчизники зможуть дати бій бразильцям.

32 ГОДИНИ ДО МАТЧУ. Вітаємо всіх шанувальників футболу. Хорвати та бразильці розіграють путівку до півфіналу турніру та гарантованного матчу за третє місце.

Команди зустрічалися на групових стадіях мундіалей у 2006-му та 2014-му. Обидва рази перемогу святкували латиноамериканці – 1:0 та 3:1 відповідно.

У 1/8 фіналу європейці лише в серії пенальті здолали Японію. А ось Бразилія без проблем розібралася із командою Південної Кореї, встановивши рекорд чемпіонатів світу.

Як повідомляв OBOZREVATEL, неназваний співробітник пресслужби збірної Бразилії з футболу викинув кішку, яка залізла на столик, на пресконференції перед матчем з Хорватією на ЧС-2022, чим спровокував хвилю критики.

Тільки перевірена інформація у нас у Telegram-каналі Obozrevatel та у Viber. Не ведіться на фейки!