Хет-трик українського футболіста приніс його команді перемогу в чемпіонаті Казахстану. Відео

3,6 т.
Микола Ковталюк в оточенні гравців 'Шахтаря'

Український нападник Микола Ковталюк провів фантастичний матч за "Акжайик" у дев'ятому турі Прем'єр-ліги Казахстану проти "Жетису" (3:2).

Наш співвітчизник відкрив рахунок на 23-й хвилині поєдинку, а потім двічі виводив свою команду вперед, оформивши хет-трик, який приніс перемогу його клубу. Спочатку українець ударом в один дотик замкнув простріл із флангу, потім красиво перекинув голкіпера, який вийшов далеко з воріт, і, нарешті, точно пробив головою після боротьби в центрі штрафного майданчика.

Це дозволило "Акжайику" піднятися на восьме місце в турнірній таблиці. Тепер в активі команди 12 очок після дев'яти матчів. Що стосується "Жетису", то клуб із Талдикоргана посідає останню сходинку в чемпіонаті.

Відзначимо, що для Ковталюка ці три голи стали першими в сезоні. Наш співвітчизник розпочинав кар'єру в львівських "Карпатах", встиг пограти за київський "Арсенал" і "Колос" із Ковалівки, а також виступав у грузинському, корейському та словацькому чемпіонатах, перш ніж перебратися в Казахстан.

Як повідомляв OBOZREVATEL, український захисник польського "Леха" Василь Кравець забив у свої ворота через хвилину після виходу на заміну і позбавив свою команду перемоги в місцевому чемпіонаті.