Український футболіст забив у свої ворота через хвилину після виходу на заміну. Відео

22,5 т.
Василь Кравець

Український футболіст польського "Леха" Василь Кравець позбавив свою команду перемоги в матчі 28-го туру чемпіонату країни проти "Сталі".

23-річний львів'янин вийшов на поле на 88-й хвилині за рахунку 1:0. Через хвилину Кравець у боротьбі перед воротами, намагаючись вибити м'яч у суперника, відправив круглого точно в кут. На 7-й доданій хвилині "Сталь" забила другий гол і вирвала перемогу.

У турнірній таблиці "Лех" із 33 очками посідає 10-те місце. "Сталь" йде 15-ю (27 пунктів).

Кілька років тому Кравець, перейшовши в Іспанію, встановив рекорд. Захисник львівських "Карпат" став найдорожчим футболістом в історії "Луго", що виступає в Сегунді.

Як повідомляв OBOZREVATEL, нещодавно у Великобританії футболіст забив "найкращий автогол" ударом із 30 метрів.