Гравець збірної України віддав ефектний асист на переможний гол у матчі Ліги конференцій. Відео

3,0 т.
Роман Безус віддав асист з Флорою

Гольова передача півзахисника збірної України Романа Безуса принесла "Генту" виїзну перемогу над талліннською "Флорою". Поєдинок закінчився з рахунком 0:1.

Наш співвітчизник вийшов у стартовому складі й ще у першому таймі мав хорошу нагоду забити, але голкіпер парирував його удар з меж штрафного майданчика. Після перерви Безус все ж зумів відзначитися результативною дією, коли на 54-й хвилині виконав ефектний пас за спину захисникам і вивів свого одноклубника на побачення з голкіпером.

Нападник Дарко Лемайіч отримав м'яч в 11 метрах від воріт і, недовго думаючи, першим дотиком відправив ігровий снаряд у сітку. На 63-й хвилині наставник "Гента" замінив Безуса.

На відео момент з голом можна побачити, починаючи з 1:33.

Крім естонської та бельгійської команд у групі B також грають кіпрський "Анортосіс" і сербський "Партизан". Їхня очна зустріч у першому турі закінчилася виїзною перемогою останніх із рахунком 2:0.

Таблиця групи B

Як повідомляв OBOZREVATEL, "Зоря" вкрай невдало дебютувала в Лізі конференцій, пропустивши три голи від норвезького "Буде-Глімт". Підопічні Віктора Скрипника пішли від розгромної поразки лише в доданий до другого тайму час.