Гравець "Челсі" забив фантастичний гол ударом через себе в матчі ЛЧ проти "Атлетіко". Відео

Гол Олів'є Жиру у ворота 'Атлетіко'

Нападник "Челсі" Олів'є Жиру приніс своїй команді перемогу в першому матчі 1/8 фіналу Ліги чемпіонів проти "Атлетіко" (1:0), який відбувся на нейтральному полі в Бухаресті, але вважався домашнім для мадридців.

На 68-й хвилині за рахунку 0:0 французький футболіст відмінно зреагував на відскок, перебуваючи в межах карного майданчика. Він швидко оцінив обстановку і точно пробив у нижній кут ударом через себе з відскоком від газону.

Головний арбітр зустрічі Фелікс Брих протягом декількох хвилин розмовляв з помічником, який довго переглядав цей момент на предмет наявності офсайду, але все ж зарахував гол.

Відзначимо, що сам матч пройшов із мінімумом моментів і в невисокому темпі. За перший тайм команди завдали всього один удар у площину воріт. Наставник іспанців Дієго Сімеоне обрав обережну тактику на поєдинок, в результаті чого його підопічні віддали ініціативу лондонцям, а самі провели більшу частину часу в обороні.

Пропустивши гол, "Атлетіко" спробував створити гостроту біля воріт "Челсі", але не зміг хоча б раз потурбувати голкіпера лондонців. Матч-відповідь між командами відбудеться 17 березня.

Як повідомляв OBOZREVATEL, в іншому поєдинку 23 лютого "Баварія" розгромила "Лаціо" в Римі та зробила серйозну заявку на вихід у чвертьфінал.