"Гра почалася, коли на поле вийшли українці": в мережі відреагували на потрапляння "Шахтаря" в ЛЧ

6,5 т.
'Шахтар' пройшов 'Монако' в кваліфікації ЛЧ

Українські вболівальники привітали "Шахтар" з виходом у груповий етап Ліги чемпіонів, але відзначили, що футбол у виконанні команди Роберто Де Дзербі в матчі-відповіді плей-оф кваліфікації проти "Монако" був не найкращим. "Гірники" пропустили два м'ячі в першому таймі, але зробили камбек після перерви.

Багато користувачів зробили акцент на проблемах донецького клубу в обороні, вказавши на слабкий виступ бразильських захисників Вітао та Марлона. Користувачі не пройшли повз той факт, що "Шахтарю" вдалося налагодити гру лише після виходу футболістів з українським паспортом.

Фанат розкритикував бразильських захисників "Шахтаря"
Гра почалася з виходом українців на поле
Деякі вболівальники похвалили "Шахтар"
Фанат відзначив внесок Марлоса у підсумкову перемогу

Незважаючи на перемогу в двоматчевому протистоянні з "Монако", не всі фанати вірять в успішний виступ "гірників" у Лізі чемпіонів.

Один із користувачів не вірить в успіх "гірників" в ЛЧ

Нагадаємо, що підопічні Де Дзербі виграли перший поєдинок проти монегасків з мінімальним рахунком 1:0. Клубу з князівства вдалося швидко нівелювати перевагу "Шахтаря" у другій зустрічі, але гол Марлоса та курйозний автогол Рубена Агілара перевернули ситуацію з ніг на голову.

Бен Єддер двічі відзначився в першому таймі
Марлос повернув "Шахтар" у гру

Як повідомляв OBOZREVATEL, італійський наставник донецької команди заявив, що серце та яйця привели його підопічних до успіху, а гендиректор "помаранчево-чорних" Сергій Палкін зізнався, що слабо вірив у вихід в ЛЧ після першого тайму поєдинку "Шахтар" – "Монако".