Головний конкурент Луніна у "Реалі" зганьбився у скандальному матчі в Іспанії. Уболівальники освистали команду. Відео

25,7 т.
Головний конкурент Луніна у 'Реалі' зганьбився у скандальному матчі в Іспанії. Уболівальники освистали команду. Відео

Воротар мадридського "Реала" Кепа Аррісабалага пропустив гол на 38-й секунді матчу проти "Альмерії" (3:2) у 21-му турі чемпіонату Іспанії. Голкіпер, який є головним конкурентом українця Андрія Луніна за місце у стартовому складі королівського клубу, не зміг врятувати свою команду після потужного удару Ларжі Рамазані.

Перша ж атака гостей виявилася результативною. За три передачі "Альмерія" дійшла до воріт Кепи, після чого хавбек збірної Бельгії відкрив рахунок.

"Реал" виглядав абсолютно безпорадним на полі, пропустивши на 43 хвилині другий м'яч.

За перші 45 хвилин гри "Реал" лише 5 разів бив у бік воріт, не влучивши жодного разу у ствір. Йдучи на перерву, мадридські футболісти були освистані своїми вболівальниками.

У другому таймі сталося кілька скандальних епізодів, які вплинули на результат матчу. Спочатку головний арбітр Ернандес Маесо поставив у ворота "Альмерії" пенальті, потім скасував гол гостей, а після цього зарахував удар Вінісуса Жуніора.

На повторах було видно, що бразилець бив рукою, але й після допомоги VAR Маесо не побачив у діях форварда "Реала" порушення правил.

Окрилені таким успіхом підопічні Анчелотті провели заключні хвилини в атаках і на 99-й хвилині досягли успіху. Переможний м'яч на рахунку англійця Джуда Беллінгема, який оформив дубль.

Уболівальники "Альмерії" в соцмережах влаштували бунт, заявивши, що їх обікрали, але пізніше у коментарях виклали фото із правил футболу, де вказується, що плечем забивати голи можна.

Авторитетний портал WhoScored поставив Аррісабалазі оцінку 5,7. Це найнижчий бал у складі обох команд.

Як повідомляв OBOZ.UA, цього сезону після травми основного голкіпера "Реала" Кепи Аррісбалагі Лунін зайняв місце у воротах, зігравши вже в 11 поєдинків. У п'яти з них Андрій відстояв на нуль.

Тільки перевірена інформація у нас у Telegram-каналі OBOZ.UA та Viber. Не ведіться на фейки!