Лунін в останній момент замінив голкіпера в "Реалі" та відбив пенальті у Лізі чемпіонів. Відео

24,5 т.
Лунін в останній момент замінив голкіпера в 'Реалі' та відбив пенальті у Лізі чемпіонів. Відео

Український голкіпер мадридського "Реала" Андрій Лунін фантастично замінив основного воротаря Кепу Аррісбалагу у матчі 4-го туру Ліги чемпіонів проти "Браги". 24-річний футболіст збірної України відбив пенальті у самому дебюті поєдинку.

Бразилець на розминці перед грою отримав м'язову травму, через що за 15 хвилин до старту стало відомо, що зіграє Лунін.

Вже на 4-й хвилині Лукас Васкес рукою схопив футболіста "Браги" у своєму штрафному та турецький рефері Халіл Умут Мелер без сумнівів вказав на 11-метрову позначку. Виконувати покарання взявся Альваро Джало, але наш співвітчизник вгадав напрямок удару, відбивши м'яч.

Це стало для українця 7-м відбитим пенальті з початку сезону 2018/19, коли він переїхав до Іспанії (крім "Реала" виступав в оренді в "Леганесі", "Вальядоліді" та "Ов'єдо"). Загалом Андрію 14 разів пробивали з 11-метрової точки. Показник безпосередньо у мадридській команді: 2 із 4.

Зустріч завершилася з рахунком 3:0, а Лунін на останніх секундах здійснив ще один сейв.

Тільки перевірена інформація у нас у Telegram-каналі OBOZ.UA та Viber. Не ведіться на фейки!