Гольова передача українця принесла "Спеції" сенсаційну перемогу над "Міланом". Відео

6,9 т.
Гольова передача українця принесла 'Спеції' сенсаційну перемогу над 'Міланом'. Відео

Драматичною перемогою скромної "Спеції" над грандом у Мілані завершився матч 22-го туру італійської футбольної Серії А. Український півзахисник гостей стадіону "Сан-Сіро" Віктор Коваленко на 96-й (!) хвилині зробив гольовий пас на Еммануеля Гьясі, й представник Гани приніс "Спеції" перемогу з рахунком 2:1.

Віктор Коваленко у "Спеції".

Хоча спочатку для "Мілана" все складалося добре. Молодий португалець Рафаел Леау наприкінці першого тайму відкрив рахунок після того, як хвилиною раніше його французький партнер Тео Ернандес не реалізував пенальті. Але після перерви колумбієць Агудело відновив рівновагу.

Ібрагімович у матчі "Мілана" та "Спеції".

Наприкінці зустрічі команда зіркового шведа Златана Ібрагімовича ледь не вирвала перемогу. Але в контратаці суддя поспішив зі свистком про порушення правил з боку "Спеції", хоча буквально секундою пізніше міланський бразилець Жуніор Мессіас відправив м'яч у ціль. Футболісти "Мілана" ледь не роздерли арбітра, який відразу усвідомив свою помилку.

Рефері серед гравців "Мілана".

А наприкінці Коваленко, який вийшов на заміну на 80-й хвилині, допоміг відзначитися Гьясі та принести команді три очки. Дивіться найкращі моменти яскравого матчу.

"Мілан" через несподівану осічку не зміг обійти "Інтер" і залишився на другому місці. А ось "Спеція" підстрибнула з 16-ї на 14-ту позицію.

Як повідомляв OBOZREVATEL, "спадкоємець" Шевченка в "Дженоа" почав із ганебної поразки 0:6.

Раніше дебютний гол футболіста збірної України приніс перемогу "Спеції".