Дебютний гол футболіста збірної України приніс перемогу італійському клубу

3 хвилини
19,3 т.
Віктор Коваленко

Український півзахисник "Спеції" Віктор Коваленко приніс перемогу своїй команді в домашньому матчі 8-го туру чемпіонату Італії. 25-річний футболіст збірної України в грі з "Салернітаною" віддав гольовий пас і забив переможний м'яч. Зустріч завершилася з рахунком 2:1.

Коваленко забив переможний гол

Гості відкрили рахунок, забивши гол у першому таймі. "Спеція" вирівняла ситуацію відразу після перерви. На 51-й хвилині Коваленко віддав пас в штрафний, де Давид Стрелец розстріляв голкіпера.

На 76-й хвилині наш співвітчизник ударом метрів з двадцяти не залишив шансів воротареві.

(асист Коваленка на позначці 2:41, гол – на 5:11):

Взимку 2021 року Віктор перейшов в "Аталанту", але не зумів закріпитися в команді.

У серпні цього року Коваленко був відданий в оренду в "Спецію".

Відзначимо, що для ексгравця "Шахтаря" матч зі "Салернітаною" став другим у сезоні в Серії А.

До цього з 2014 по 2021 року Коваленко у всіх турнірах провів за донецький клуб 199 поєдинків, в яких забив 32 поєдинки і зробив 12 асистiв.

"Було дуже важливо здобути першу перемогу на домашній арені. Я щасливий, що зміг забити свій перший гол за "Спецію", але ще більше радий набраними трьом очкам. Ми повинні продовжувати в тому ж дусі", – прокоментував Коваленко свій успіх виданню TuttoAtalanta.com.

За підсумками зустрічі Коваленко отримав 7,9 від авторитетного порталу SofaScore, ставши найкращим у своїй команді.

SofaScore

Українець провів на полі всі 90 хвилин, де крім гола і асиста зробив 65 торкань м'яча, віддав 41 точну передачу з 52 (79%), завдав 3 удари по воротах (1 влучив у ворота, 1 мимо і 1 був заблокований). Також в активі Коваленка одне успішне обведення, одна виграна верхова дуель з чотирьох і два перехоплення. У пасиві Віктора два фолу.