Голкіпер забив у ворота "Атлетіко" в чемпіонаті Іспанії. Відео

Марко Дмитрович

Голкіпер "Ейбара" Марко Дмитрович став автором першого гола своєї команди в домашньому матчі 19-го туру іспанської Ла Ліги проти "Атлетіко" (1:2).

На 12-й хвилині зустрічі господарі заробили право на пенальті, який взявся виконувати сербський воротар. У "Ейбара" були проблеми з реалізацією одинадцятиметрових (два точні удари після п'яти спроб), тому те, що Дмитровичу дали цей шанс, не викликає великого подиву. Він впевнено підійшов до точки і розвів м'яч та Яна Облака по різних кутах.

Перед перервою мадридцям вдалося відігратися зусиллями Луїса Суареса, а вже під саму завісу зустрічі підопічні Дієго Сімеоне заробили пенальті і здобули вольову перемогу над одним з аутсайдерів чемпіонату Іспанії. Вирок арбітра виконав все той же Суарес, для якого цей гол став вже 11-м у сезоні. Разом з ексодноклубником по "Барселоні" Ліонелем Мессі вони є найкращими бомбардирами першості.

Завдяки перемозі "Атлетіко" закріпився на першому місці в Ла Лізі. Підопічні Сімеоне випереджають другий "Реал" на сім очок і мають матч у запасі. "Ейбар" веде боротьбу за виживання і має на два пункти більше, ніж клуб із зони вильоту.

Відзначимо, що востаннє воротар забивав гол у чемпіонаті Іспанії в лютому 2011 року.

Як повідомляв OBOZREVATEL, "Барселона" не забила два пенальті та ледве обіграла команду з третього дивізіону в 1/16 фіналу Кубка країни.