Ганьба "Манчестер Сіті": Гвардіола помилився із Зінченком в Кубку Англії - опубліковано відео

57,1 т.
Ганьба 'Манчестер Сіті': Гвардіола помилився із Зінченком в Кубку Англії - опубліковано відео

Лідер Прем'єр-ліги "Манчестер Сіті" ганебно вилетів з національного Кубка. В 1/8 фіналу "городяни" сенсаційно програли "Уїгану" (0:1), який виступає в Першому дивізіоні - третій за силою лізі Англії.

Головний тренер "Сіті" Пеп Гвардіола припустився фатальної помилки, посадивши в запас гравця збірної України Олександра Зінченка. Замість нашого співвітчизника, який набрав відмінну форму, іспанець випустив на лівий фланг оборони Фабіана Делфа. Саме він став антигероєм матчу, заробивши червону картку в кінці першого тайму.

Читайте: Футболіст збірної України увійшов в топ-11 гравців чемпіонату Англії

Футболіст збірної Англії в грубому підкаті полетів на суперника, залишивши в меншості свою команду на другі 45 хвилин.

Незважаючи на тотальну перевагу у володінні м'ячем (82% проти 18%), гості примудрилися пропустити контратаку "Вігана", яку точним ударом завершив Грігг.

Раніше "Обозреватель" повідомляв, що в Англії захопилися Зінченком, відзначивши його прогрес з кожною грою в складі "Ман Сіті".