Футболісти збірної України видали феноменальний матч у Бельгії. Відео

49,4 т.
Роман Безус

Українські футболісти "Гента" Роман Безус та Роман Яремчук стали авторами перемоги свого клубу в 4-му турі плей-оф чемпіонату Бельгії. Безус оформив дубль, а Яремчук віддав гольову передачу.

Роман Безус

Вже на 20-й хвилині Яремчук ідеальним пасом вивів Безуса на оперативний простір. 30-річний півзахисник утік від трьох суперникiв і елегантно перекинув голкіпера.

Через 46 хвилин Роман забив другий гол. Український хавбек поборовся у штрафному і, забравши відскок, відправив м'яч у ворота.

Ці успішні дії дозволили Безусу набрати 9 очок (5 + 4) за системою "гол + пас" у поточному чемпіонаті. У Яремчука – 26 очок (19 + 7).

Остенде – Гент 0:4 (0: 2, 0: 2)

Голи: 0:1 – 20 Безус, 0:2 – 43 Кастро-Монтес, 0:3 – 58, автогол Вандендріссхе, 0:4 – 66 Безус.

Остенде – Юбер, Хендрі, Йекель, ТЕАТР, Вандендріссхе, Юльсагер (Бецнер, 70), Ндіка (Кастро, 36), Д`Арпіно (Квасинах, 46), Бонен, Сакала (Гуйє, 70), Д'Хасе (Батай, 70).

Гент – Болат, Нгаде-Нгаджуі, Годо, Ханча-Ольсен, Кастро-Монтес (Джордж, 78), Оджіджа-Офое (Маррех, 73), Кумс (Дорш, 65), Безус (де Брейн, 73), Самуаз, Маледе (Тіссаудалі, 65), Яремчук.

Попередження: Ханча-Ольсен (89).

Вилучення: Юбер (34).

Як повідомляв OBOZREVATEL 5 травня Роман Яремчук відзначився чудовим ударом у матчі 1-го туру плей-оф чемпіонату Бельгії проти "Мехелена".