"Футболісти Росії – ганьба Росії": реакція соцмереж на виліт збірної РФ з Євро-2020

3 хвилини
64,4 т.
Ігор Дівєєв

Вболівальники збірної Росії не стримували емоцій у соціальних мережах після розгромної поразки від Данії з рахунком 1:4 і вильоту з Євро-2020. Підопічні Станіслава Черчесова посіли четверте місце в групі B.

Підсумкова таблиця групи B

Під роздачу потрапили як футболісти, так і головний тренер національної команди. Фанати назвали виступ збірної РФ на чемпіонаті ганебним і бездарним, закликали Черчесова залишити свій пост та обурилися через зарплати, які отримують гравці.

OBOZREVATEL пропонує своїм читачам ознайомитися з найбільш яскравими висловлюваннями із соцмереж.

Виступ збірної РФ на Євро-2020 назвали ганебним

Нагадаємо, що в першому таймі Росія ні в чому не поступалася Данії, однак все одно пропустила на 38-й хвилині. Міккелю Дамсгору вдався удар по фантастичній траєкторії з-за меж штрафного майданчика.

Дамсгор відкрив рахунок у матчі

Після перерви скандинавська команда подвоїла свою перевагу після безглуздої помилки захисника збірної РФ, який викотив м'яч на порожні ворота нападнику суперників.

Юссуф Поульсен забив другий гол Данії в матчі з Росією.

Артем Дзюба відквитав один гол, реалізувавши пенальті, але Данія відзначилася ще двічі в кінцівці зустрічі.