Футболісти "Мілана" втішали суддю-"вбивцю", що плакав, після матчу, який можуть переграти

72,5 т.
Футболісти 'Мілана' втішали суддю-'вбивцю', що плакав, після матчу, який можуть переграти

Скандальний матч 22-го туру чемпіонату Італії з футболу, в якому "Мілан" сенсаційно програв "Спеції" на своєму полі 17 січня (1:2), можуть провести ще раз. Президент італійського органу контролю за дотриманням прав споживачів (Codacons) Марко Донцеллі заявив, що його організація звернеться до керівників Серії А з проханням переграти зустріч, оскільки суддівська помилка кардинально змінила її результат.

Про це пише видання TuttoMercatoWeb. На думку Донцеллі, глядачі спортивних заходів мають право стежити за ними та не страждати від несправедливих рішень. Свого часу подібний прецедент в італійському футболі стався у 2009 році, але тоді справа стосувалася Серії D.

Нагадаємо, на другій хвилині доданого часу за рахунку 1:1 суддя перервав атаку "Мілана" свистком за порушення проти футболіста "россо-нері", хоча не мав би, а за секунду м'яч влетів у ворота "Спеції". Рефері Марко Серра усвідомив свою помилку, але гол скасував. А на шостій доданій хвилині гості вирвали перемогу, причому гольову передачу зробив українець Віктор Коваленко.

Коваленко та Гьясі святкують гол

Дивіться огляд драматичної зустрічі на "Сан-Сіро".

Після гри стало відомо, що арбітр вибачився перед "міланістами". Футболісти на полі були розлючені його рішенням, але пізніше зірковий форвард Златан Ібрагімович та кілька його партнерів уже втішали Серру. Суддя розплакався у підтрибунному приміщенні від своєї помилки, а постраждалі заспокоювали його.

Ібрагімович у матчі "Мілана" та "Спеції".

Асоціація футбольних суддів Італії теж принесла "Мілану" свої вибачення та повідомила, що арбітра усунуть від роботи на кілька турів.

Як повідомляв OBOZREVATEL, "спадкоємець" Шевченка в "Дженоа" почав із ганебної поразки 0:6.