Суддівський скандал в південноамериканській ЛЧ спровокував масову бійку між футболістами і поліцією. Відео

1,2 т.
Атлетіко Мінейро Бока Хуніорс бійка з поліцією

Матч-відповідь 1/8 фіналу Кубку Лібертадорес, який є південноамериканським аналогом Ліги чемпіонів, закінчився грандіозним скандалом і бійкою з поліцією. Футболісти легендарного клубу "Бока Хуніорс" не зуміли стримати емоції після вильоту з турніру в результаті програної серії пенальті проти "Атлетіко Мінейро".

Як повідомляє видання Goal.com, гравці знаменитої аргентинської команди залишилися вкрай незадоволені рішенням рефері, який скасував їхній гол у середині другого тайму, і влаштували побоїще в підтрибунному приміщенні. Вони хотіли прорватися в роздягальню хазяйської команди, де ховалася суддівська бригада після фінального свистка.

Футболісти атакували двері, за якими перебували арбітри, за допомогою металевих огорож і вогнегасника. Поліція була змушена втрутитися та вступити у протистояння з гравцями "Боки". Представники правоохоронних органів застосували сльозогінний газ. Деяким з учасників конфлікту з поліцією загрожує арешт.

Гравці "Бока Хуніорс" не змогли стримати емоції

Перший поєдинок між бразильською й аргентинською командами закінчився внічию 0:0 зі скасованим голом других. До 63-ї хвилини рахунок другої зустрічі також залишався нічийним (0:0), поки "Хуніорс" не заробили штрафний удар, після якого м'яч опинився в сітці воріт "Мінейро".

Спочатку гол був зарахований, але після використання системи VAR (відеоасистента рефері) головний арбітр його скасував. Основний час матчу закінчився нульовою нічиєю, а в серії пенальті бразильці перемогли з рахунком 3:1.

Момент із суперечливим офсайдом (гравці "Боки" в синьому)

Як повідомляв OBOZREVATEL, у матчі Кубку Лібертадорес судді припустилися "пекельної" помилки, скасувавши чистий гол після перегляду відеоповтору.