У південноамериканській ЛЧ судді припустилися "пекельної" помилки під час відеоперегляду епізоду

16,6 т.
Серро Портеньо Флуміненсе скасування голи

У першому матчі 1/8 фіналу Кубку Лібертадорес, який є американським аналогом Ліги чемпіонів, між чемпіоном Парагваю "Серро Портеньо" і бразильським "Флуміненсе" (0:2) судді, які відповідали за систему VAR (відеоасистента рефері), припустилися "пекельної" помилки. За інформацією видання Tribuna, вони зафіксували офсайд, не помітивши на екрані футболіста.

На 40-й хвилині зустрічі перша команда відкрила рахунок у протистоянні після флангового навісу. Арбітри перевірили епізод на наявність положення "поза грою" та скасували гол, прочертивши лінію за останнім захисником, який відображений в кадрі, наведеному нижче.

Лінії офсайду

Виявилося, що вони розглядали позиції тільки тих гравців, які стояли в штрафному майданчику "Флуміненсе". Судді не звернули увагу на футболіста, який "застряг" на правому краю оборони і точно перебував ближче до воріт, ніж нападник.

Гравець, який стояв за межами штрафного, залишився непоміченим

Після закінчення поєдинку трьох суддів одразу ж усунули від роботи. Під санкції потрапили асистенти VAR Сесар Дейшлер і Едуардо Гамбоа, а також лінійний арбітр Хуліо Фернандес, який зафіксував офсайд ще на полі.

У другій половині зустрічі бразильці забили два м'ячі та зробили серйозну заявку на вихід у чвертьфінал Кубку Лібертадорес. В "Серро Портеньо" обурилися скандальним рішенням і виступили з вимогою переграти матч.

Арбітри припустилися "пекельної" помилки

Як повідомляв OBOZREVATEL, глава суддівського корпусу УЄФА Роберто Розетті дав оцінку суперечливому епізоду з призначеним пенальті у півфіналі Євро-2020 між Англією і Данією.