Футболіст збірної України зробив хет-трик і віддав асист у чемпіонаті Бельгії. Відео

Роман Яремчук в складі 'Гента'

Нападник збірної України та "Гента" Роман Яремчук провів фантастичний матч проти "Мускрона" (4:0) в 26-му турі чемпіонату Бельгії, забивши три голи і віддавши одну результативну передачу.

Наш співвітчизник відкрив рахунок у поєдинку на 28-й хвилині після флангового прострілу. Він отримав м'яч в центрі штрафного майданчика, одним дотиком обробив м'яч, а другим потужно пробив у дальній кут.

Вже у другій половині другого тайму "Гент" подвоїв свою перевагу. Яремчук забіг за спину захисника, отримав пас на хід і вирішив не бити сам, видавши асист на свого партнера по команді.

Роман оформив дубль на 85-й хвилині, без проблем завершивши красиву комбінацію ударом з лінії воротарського майданчика.

Вже у компенсований час нападник оформив хет-трик після подачі кутового. Він випередив суперників на ближній штанзі і точно пробив головою у ближню дев'ятку.

Авторитетний статистичний портал WhoScored поставив Яремчуку найвищу оцінку – 10 з 10.

Роман Яремчук отримав 10 з 10

Тепер "Гент" посідає 12-те місце в чемпіонаті Бельгії. В активі клубу 36 очок після 27 матчів. "Мускрон" бореться за виживання та йде третім з кінця.

Як повідомляв OBOZREVATEL, раніше Роман допоміг своїй команді вийти в чвертьфінал Кубка країни, забивши один із голів.