Футболіст збірної України врятував команду від поразки, забивши ювілейний гол в Бельгії

13,4 т.
Роман Яремчук

Український форвард бельгійського "Гента" Роман Яремчук відзначився 50-м забитим м'ячем в чемпіонаті країни.

25-річний футболіст збірної України вийшов в стартовому складі на матч 25-го туру проти "Генка" і на 3-й доданій хвилині першого тайму зрівняв рахунок (1:1).

Українець відгукнувся на простріл з флангу і головою точно переправив шкіряну сферу у шістку воріт. Для Яремчука цей гол став 10-м в поточному сезоні.

За всю кар'єру в Бельгії українець оформив 37 м'ячів в чемпіонаті країни, дев'ять – в кваліфікації і груповому етапі Ліги Європи, три в Кубку Бельгії та один в кваліфікації Ліги чемпіонів. Всього Яремчук взяв участь в 133 матчах за "Гент".

Як повідомляв OBOZREVATEL, Яремчук на 10-й хвилині став автором ключового моменту в грі з "Генком", заробивши для свого клубу чисельну перевагу.