Футболіст збірної України забив шикарний гол у Лізі Європи: відео шедевра

27,2 т.

Півзахисник бельгійського "Генка" і збірної України Руслан Малиновський забив розкішний гол в матчі другого кваліфікаційного раунду Ліги Європи проти "Фоли" (Люксембург). Матч проходив в Бельгії на "Кристал-арені".

На другій хвилині команда українця заробила небезпечний штрафний. 18-й номер сам взявся виконувати стандарт. Сильним ударом лівою ногою Руслан підняв м'яч над стінкою і послав "круглого" в дальній від воротаря кут. Рахунок став 1:0.

Матч завершився розгромною перемогою господарів поля 5:0. Нашого співвітчизника замінили на 46-й хвилині зустрічі.

Варто відзначимо, що для "Генка" і Малиновського - це перший офіційний поєдинок в поточному сезоні. У розіграші Вищої ліги Бельгії 2017/2018 Руслан зіграв 37 матчів і забив п'ять м'ячів.

Читайте: "Російський" вчинок футболіста збірної України викликав резонанс в мережі: Відеофакт

Як повідомляв OBOZREVATEL, мадридський "Реал" з шиком презентував воротаря збірної України.