Футболіст збірної України забив хитрий гол у Кубку Бельгії та вивів команду до чвертьфіналу

13,1 т.
Роман Яремчук

Український нападник "Гента" Роман Яремчук став одним з авторів перемоги в матчі 1/8 фіналу Кубка Бельгії з "Шарлеруа".

25-річний футболіст збірної України вийшов у стартовому складі і зрівняв рахунок на 74-й хвилині.

Роман отримав пас у центрі штрафного майданчика, почав зміщуватися паралельно воротам, і в якийсь момент хитрим ударом із правої ноги відправив круглого чітко в ворота Дескама.

Поєдинок завершився з рахунком 3:1.

Для Яремчука цей точний удар став 13-м у 28 матчах за "Гент" у поточному сезоні.

"Гент" – "Шарлеруа" 3:1 (0:1, 3:0)

Голи: 0:1 – 1 Ніколсон, 1:1 – 74 Яремчук, 2:1 – 81 Оджіджа-Офое, 3:1 – 85, автогол Берахіно.

Гент – Болат, Нуріу Фортуна, Ханча-Ольсен, Арсланагіч (Годо, 44), Кастро-Монтес, Кумс, Овусу (Оджіджа-Офое, 73), Букарі (Тіссаудалі, 73), Безус (Дорш, 73), Мохаммаді, Яремчук.

Шарлеруа – Деск, Враньєш, Десолей, Ван Клемпют, Каємбе, Фалло (Теодорчик, 84), Ілаймахарітра (Берахіно, 84), Бруно (Резаеї, 73), Моріока, Бенавенте (Беншеб, 84), Ніколсон.

Попередження: Фалл (72), Тіссаудалі (83).

Як повідомляв OBOZREVATEL, "Гент" відмовився продавати Яремчука, в друге трансферне вікно поспіль, викликавши гнів у футболіста.

Раніше в ЗМІ з'явилася інформація про те, що італійська "Рома" готова заплатити за Яремчука від 10 до 12 млн євро.