Футболіст збірної України забив фантастичний гол Італії в Суперфіналі Євроліги

12,4 т.
Олег Зборовський

Форвард збірної України з пляжного футболу Олег Зборовський відзначився шедевральним голом у другому поєдинку Суперфіналу Євроліги-2021, який проходить у Португалії. У третьому періоді матчу проти Італії 39-річний уродженець Малина забив у падінні через себе.

Зазначимо, що цей гол не врятував "жовто-синіх" від поразки. Всі ключові події трапилися в першому таймі. Спершу Войтенко невдало зрізав м'яч головою, влучивши у свої ворота, а потім Горі та Зурло зробили рахунок розгромним 4:1.

гол Зборовського

У третьому таймі крім Зборовського, голом відзначилися Войтенко. Загальний рахунок 3:5 не на нашу користь.

Україна поступилася Італії

11 вересня Україна проведе свою 3-тю гру на турнірі. Суперником підопічних Миколи Костенка буде Швейцарія.

Нагадаємо, що Зборовський є 10-разовим чемпіоном України. У 2010 році виграв чемпіонат Європи. Учасник чемпіонату світу 2011 (забив по м'ячу у ворота збірних Бразилії і Японії), інших турнірів.

Як повідомляв OBOZREVATEL, 8 вересня розкішний гол гравця "Шахтаря" приніс збірній України U-21 перемогу у відборі на Євро-2023.