Футболіст збірної України забив чудовий гол у Бельгії. Відео

19,5 т.
Роман Яремчук

Український нападник "Гента" Роман Яремчук відзначився чудовим ударом в матчі 1-го туру плей-оф чемпіонату Бельгії проти "Мехелена".

25-річний футболіст вийшов у стартовому складі і провів на полі всі 90 хвилин. На самому початку другого тайму за рахунку 0:2 Роман зміг скоротити відставання.

Яремчук отримав пас неподлiк від штрафного майданчика, прорвався під кутом до воріт і найпотужнішим пострілом вразив ціль.

Для українця це стало 21-м голом в 38 матчах за сезон.

Через 3 хвилини ще один представник збірної України, Роман Безус, взяв участь у другому забитому м'ячі. 30-річний уродженець Кременчука зробив гольову передачу на Вадіса Оджіджа-Офое, який зробив рахунок 2:2.

Як повідомляв OBOZREVATEL, 19 квітня Яремчук показав блискучу гру у виїзному матчі 34-го туру чемпіонату Бельгії проти "Зюльте-Варегема" (7:2).

Наш співвітчизник вийшов у стартовому складі і записав на свій рахунок результативну передачу і два голи.