Футболіст збірної України віддав результативний пас на ефектний гол у чемпіонаті Бельгії. Відео

2,0 т.
Роман Безус

Півзахисник "Гента" й збірної України Роман Безус відзначився результативною передачею у виїзному матчі п'ятого туру чемпіонату Бельгії проти "Андерлехта". Його команда відкрила рахунок у першому таймі, але не зуміла втримати перевагу та зіграла внічию 1:1.

Наш співвітчизник вийшов на поле в стартовому складі й виконував роль головного конструктора атак. На 36-й хвилині йому вдався неймовірний сольний прохід, який не закінчився голом лише завдяки прекрасній грі захисника господарів, а вже на 39-й Безус віддав гольову передачу на Алессіо Кастро-Монтеса, який на замаху обіграв суперника й ефектним ударом увігнав м'яч у сітку .

У другому таймі "Андерлехт" додав і заробив пенальті в одному з епізодів. Все той же Кастро-Монтес не встиг за гравцем господарів і збив його у своєму штрафному майданчику, а Ліор Рафаелов впевнено реалізував одинадцятиметровий.

Відзначимо, що за "Андерлехт" виступає українець Богдан Михайличенко, але в цьому матчі він залишився в запасі. Його команда йде на третьому місці в таблиці після 8 матчів і має в своєму активі 14 очок, що на три менше, ніж у лідера першості "Брюгге". "Гент" не найкращим чином розпочав сезон. Клуб Безуса посідає 14-ту позицію з 8 балами.

Таблиця чемпіонату Бельгії

Як повідомляв OBOZREVATEL, раніше Роман забив після фантастичного сольного проходу в поєдинку з "Брюгге" та допоміг команді перемогти з рахунком 6:1.