Футболіст збірної України віддав асист і допоміг команді перемогти в Кубку Бельгії. Відео

Богдан Михайличенко (праворуч)

Захисник збірної України та "Андерлехта" Богдан Михайличенко допоміг своїй команді здобути розгромну перемогу над "Сент-Жиллуазом" (5:0) і вийти до чвертьфіналу Кубка Бельгії.

Наш співвітчизник вийшов на поєдинок у стартовому складі, а на 61-й хвилині за рахунку 2:0 він зробив все для того, щоб відзначився його партнер по команді. Вихованець київського "Динамо" виконав точний навіс на голову одноклубнику, який з близької відстані легко відправив м'яч у сітку.

Відзначимо, що, незважаючи на таке знищення, "Сент-Жиллуаз" впевнено лідирує у другому за силою дивізіоні країни і не вважався явним аутсайдером перед цією зустріччю. Спортивні аналітики віддавали "Андерлехту" зовсім невелику перевагу.

Михайличенко перейшов у бельгійський гранд в літнє міжсезоння і відразу ж став основним гравцем. Він взяв участь в 11 матчах клубу, забив 1 гол і віддав 1 результативну передачу, а потім перестав потрапляти до складу. У 2021 році українець ще жодного разу не потрапляв у заявку на матчі чемпіонату країни та з'являвся на полі лише в Кубку.

Як повідомляв OBOZREVATEL, інший наш співвітчизник Роман Яремчук забив дуже важливий гол і допоміг "Генту" також вийти у чвертьфінал турніру.