Футболіст збірної Бразилії вирубив суперника ударом у стилі карате і був вилучений з поля. Відео

8,7 т.
Габріел Жезус і Еухеніо Мена

Нападник збірної Бразилії Габріел Жезус заробив червону картку за грубий фол в матчі чвертьфіналу Кубку Америки проти Чилі. Незважаючи на це, його команда здобула перемогу (1:0).

На початку другого тайму за рахунку 1:0 форвард "Манчестер Сіті" намагався дістати м'яч, високо задерши ногу, але не помітив, що гравець суперників Еухеніо Мена вже зіграв головою. Він влетів у захисника та поклав його на газон ударом у стилі карате. (На відео момент можна уподивитися, починаючи з 6:10).

Головна зірка збірної Бразилії Неймар став на захист партнера по команді.

"Жезусу просто не пощастило. Він дивився на м'яч, а не на суперника, тому, на жаль, заробив вилучення", – пояснив гравець ПСЖ.

Жезус відразу зрозумів, що припустився помилки

У півфіналі команда Жезуса зіграє з Перу. У разі виходу в фінал бразильці зустрінуться з переможцем пари Аргентина – Колумбія.

Що стосується самого нападника, то він взяв участь у чотирьох матчах і відзначився однією результативною передачею.

Як повідомляв OBOZREVATEL, півзахисник збірної Колумбії Луїс Діас забив шедевральний гол ударом через себе у ворота Бразилії на груповому етапі Кубку Америки.