Колумбійський футболіст забив гол-шедевр бісіклетою Бразилії на Кубку Америки. Відео

6,2 т.
Луїс Діас

Півзахисник збірної Колумбії Луїс Діас відзначився чудовим голом після удару в падінні через себе під час матчу Кубку Америки проти Бразилії. Незважаючи на це, його команда все одно програла з рахунком 1:2.

На 10-й хвилині зустрічі колумбієць відгукнувся на флангову подачу гравця "Ювентуса" Хуана Куадрадо і вколотив м'яч у сітку ударом "ножицями" (бісіклетою). Для нього цей гол став третім у 20 поєдинках за національну команду (На відео цей момент можна подивитися, починаючи з 01:00).

Це розлютило Бразилію, яка почала створювати момент за моментом, але довгий час "круглий" неймовірним чином не опинявся у воротах їхніх суперників. Зрівняти рахунок їм вдалося на 78-й хвилині, коли нападник "Ліверпуля" Роберто Фірміно головою замкнув навіс партнера.

П'ятикратні чемпіони світу вирвали перемогу на останній з десяти компенсованих до другого тайму хвилин. Півзахисник "Реала" Каземіро прийшов на кутовий і замкнув подачу Неймара з близької відстані.

Бразильці виграли всі три матчі на Кубку Америки та забезпечили собі вихід у плей-оф. Що стосується колумбійців, то в їхньому активі 4 очки після 4 поєдинків.

Таблиця Кубку Америки

Як повідомляв OBOZREVATEL, в чемпіонаті Бразилії футболіст забив "гол сезону", пробивши п'ятою з льоту.