Футболіст "Шахтаря" забив "Барселоні" нереальний переможний гол "парашутом". Відео

16,8 т.
Данило Сікан

Нападник донецького "Шахтаря" Данило Сікан забив переможний м'яч у поєдинку 4-го туру Ліги чемпіонів проти "Барселони". 22-річний футболіст збірної України відзначився на 40-й хвилині.

Відео дня

"Гірники" майже весь ігровий час провели в обороні, але на 40-й хвилині змогли вичавити максимум зі створеного моменту. Судаков зробив передачу через половину поля на Гочолейшвілі.

22-річний захисник збірної Грузії з правого флангу зробив навіс у штрафний майданчик, де Сікан по неймовірній траєкторії ідеальним ударом під штангу відправив м'яч у ворота.

Круглий снаряд наче на парашуті опустився точно в сітку.

Зазначимо, що цей гол став єдиним у грі. Зустріч "Шахтаря" – "Барселона" в номінально домашньому матчі в Гамбурзі сенсаційно завершилася з рахунком 1:0.

Нагадаємо, що Сікан з 2019 року провів у футболці "Шахтаря" 72 матчі, забивши 16 голів та віддавши 6 передач. Трансферна вартість складає 4 млн. євро.

Зазначимо, що Сікан став автором неймовірного фейлу у матчі п'ятого туру групового турніру Ліги чемпіонів сезону 22/23, у якому "гірники" грали на виїзді із шотландським "Селтіком". Форвард не зміг реалізувати 100%-гольовий момент наприкінці гри, не зумівши принести команді перемогу.

Як повідомляв OBOZ.UA, Сікан у подробицях розповів, як на зборах у Туреччині відправив у нокаут п'яного російського бешкетника.

Тільки перевірена інформація у нас у Telegram-каналі OBOZ.UA та Viber. Не ведіться на фейки!