Футболіст "Олександрії" забив знущальний пенальті "Динамо" в Кубку України: опубліковано відео

35,2 т.
Футболіст 'Олександрії' забив знущальний пенальті 'Динамо' в Кубку України: опубліковано відео

Півзахисник футбольного клубу "Олександрія" Василь Грицук відзначився знущальним ударом з пенальті й "Динамо" вийшло в 1/4 фіналу Кубка України, здобувши перемогу в овертаймі. 29-річний футболіст забив у стилі Паненки.

На 120-й хвилині зустрічі за рахунку 3:1 на користь киян Денис Гармаш у своєму штрафному руками відправив на газон захисника гостей Андрія Гітченка. Можаровський без вагань вказав на точку, де удар у такому оригінальному стилі й виконав Грицук.

Читайте: Триллер "Шахтаря" і овертайм "Динамо": визначилися всі учасники 1/4 фіналу Кубка України

Удар у стилі Паненки, також "Паненка" або "Ложечка" - спосіб виконання футбольного пенальті, при якому м'яч по навісній траєкторії підсікається у ворота. Прийом отримав назву на честь чехословацького півзахисника Антоніна Паненки, який таким способом забив вирішальний пенальті у фіналі чемпіонату Європи з футболу 1976 року в ворота збірної ФРН.

Нагадаємо, що в паралельному матчі 1/8 фіналу Кубка України донецький "Шахтар" в овертаймі переграв "Зорю".