"Динамо" вийшло в 1/4 фіналу Кубка України, здобувши перемогу в овертаймі

17,5 т.
Динамо - Олександрія

Київське "Динамо", обігравши "Олександрію" в 1/8 фіналу Кубка України, вийшло в наступний раунд турніру. Зустріч на стадіоні "Ніка" завершилася із рахунком 2:3.

Столичні футболісти володіли ініціативою протягом початку поігрового часу. На початку зустрічі господарі намагалися нав'язати свою гру киянам, але динамівці успішно підловили суперника на контратаці.

На 36-й хвилині Гармаш чудовим пасом закинув у прорив Дерліса, парагваєць відпасував у центр штрафного на Кравця, і форвард "Динамо" спокійно переграв Паньківа.

Читайте: Корчився від болю. Фанати в Запоріжжі влучили склянкою пива в футболіста збірної України: опубліковано відео

Після цього гості заспокоїлися, за що були покарані на 77-й хвилині. Бацула закинув на дальню штангу, і Старенький перестрибнув усіх, головою акуратно відправивши м'яч у дальній від себе кут.

У додатковий час позначилася різниця у класі між командами. Столичні футболісти раз за разом накочували на ворота Паньківа і на 107-й хвилині Бесєдін забив переможний м'яч, а потім Кравець зняв остаточно всі питання про переможця.

Підсолодив пігулку на останній секунді другого екстратайму Грицюк, забивши Бущану з пенальті.

"Олександрія" - "Динамо" Київ - 2:3

Голи: Старенький 77, Грицук 120 + 5 (пен.) - Кравець 36, Бесєдін 107, Кравець 116

"Олександрія": Паньків, Чеботаєв, Басов, Гітченко, Цуріков (Бацула, 59), Каленчук (Грицук, 46), Банада (Пономар, 73), Запорожан, Старенький, Полярус, Сітало.

"Динамо": Бущан, Кендзьора, Хачеріді, Пантич, Миколенко (Ледньов, 118), Шепелев (Алібеков, 112), Гармаш, Смирний (Піваріч, 72), Гонсалес, Кравець, Бесєдін.

Попередження: Басов 31, Кравець 61, Гармаш 90 + 2, Полярус 119, Пантич 120 + 3, Хачеріді 120 + 4

Зазначимо, що в паралельному матчі донецький "Шахтар" вирвав у матчі-трилері перемогу над "Зорею".