"Шахтар" вирвав неймовірну перемогу в Кубку України, влаштувавши трилер із "Зорею"

32,5 т.
Зоря - Шахтар

Донецький "Шахтар" зробив фантастичний камбек у матчі 1/8 фіналу Кубка України з футболу і вийшов у наступний раунд турніру. Гра з луганською "Зорею" на стадіоні "Славутич-Арена" в Запоріжжі завершилася у додатковий час із рахунком 3:4.

Господарі позначили свої позиції вже на стартових хвилинах, коли влаштували серйозний пресинг на ворота П'ятова. На 11-й хвилині Громов віддав класний тонкий пас на Луньова, який спокійно відправив м'яч повз голкіпера збірної України.

Читайте: Корчився від болю. Фанати в Запоріжжі влучили склянкою пива в футболіста збірної України: опубліковано відео

Забивши гол, луганчани не стали відсиджуватися в обороні. Гра йшла на зустрічних курсах і обидві команди мали відмінні можливості забити м'яч.

Справжній шок для фанатів донецької команди трапився на 50-й хвилині, коли після чергового провалу в обороні "Шахтаря" Гордієнко спокійно замкнув простріл справа.

Підопічні Паулу Фонсеки не збиралися так просто здаватися, поступово притиснули "Зорю" до своїх воріт і на 72-й хвилині Феррейра відквитав один гол.

Тиск гостей наростав і розв'язка наступила на 1-ій доданій хвилині. Феррейра за кілька секунд до фінального свистка зрівняв рахунок.

Дотиснути "Зорю", знекровлену ​​видаленням Чечери, було справою часу і гравці "Шахтаря" вирішили це питання вже на 9-й хвилині екстратайму.

Але "Зоря" змогла повторити свій подвиг із київським "Динамо" тижневої давності і в меншості відігратися.

Однак коли до серії післяматчевих пенальті залишалися лічені секунди, після серії рикошетів гравці "Шахтаря" змогли закотити переможний гол.

"Зоря" - "Шахтар" - 3:4

Голи: 1:0 - 11 Луньов, 2:0 - 54 Гордієнко, 2:1 - 72 Феррейра, 2:2 - 91 Феррейра, 2:3 - 99 Коваленко, 3:3 - 108 Харатін, 3:4 - 117 Бланко Лещук

"Зоря": Лунін, Сухоцький, Сваток, Чечер, Опанасенко, Андрієвський, Бабенко, Караваєв (К), Луньов, Гордієнко, Громов.

"Шахтар": П'ятов, Бутко, Хочолава, Ракицький, Ісмаїлі, Фред, Степаненко, Дентіньо, Патрік, Тайсон, Феррейра.

Попередження: Бабенко 38, Лунін 68, Чечер 78, - Степаненко 29, Феррейра 34, Фред 59

Вилучення: В'ячеслав Чечер 82 (друга "жовта")