Французький футболіст вліпив феноменальний гол з 35 метрів: відео шедевра

9,8 т.
Лоран Абергель

Півзахисник французького футбольного клубу "Нансі" Лоран Абергель відзначився фантастичним ударом в матчі регулярного сезону 2-го дивізіону країни. У грі проти "Аяччо" 24-річний уродженець Марселя вліпив чудовий гол з 35 метрів.

Отримавши на 10-й хвилині пас в центрі поля Абергель зробивши кілька кроків, і завдав забійний постріл чітко під поперечину, не давши голкіперові жодного шансу на порятунок.

Читайте: Екс-гравець "Динамо" забив мегакурьезний гол за чемпіонів Європи: відео моменту

Відзначимо, що через сім хвилин "Нансі" подвоїв перевагу, однак у другому таймі пропустив двічі. Зустріч завершилася внічию - 2: 2.

Les buts nancéiens de #ASNLACA (1/2) ⚽ La lucarne de @Abergellaurent pic.twitter.com/zqqkE85MrW

- AS Nancy-Lorraine (@asnlofficiel)

18 листопада 2017 р

Нагадаємо, що недано бразильський футболіст забив розкішний автогол в "дев'ятку".