Екс-гравець "Динамо" забив мегакурйозний гол за чемпіонів Європи: відео моменту

14,1 т.
Екс-гравець 'Динамо' забив мегакурйозний гол за чемпіонів Європи: відео моменту

Колишній футболіст київського "Динамо" Віторіну Антунеш відзначився неймовірно курйозним голом у товариському матчі за збірну Португалії. Лівий захисник чинних чемпіонів Європи вразив ворота суперників з США після неймовірного ляпу голкіпера.

Епізод стався на 31-й хвилині зустрічі за рахунку 1:0 на користь американської команди. Після довгого переводу з правого флангу Антунеш зважився у дотик виконати простріл до штрафної збірної США.

Читайте: Замбійські футболісти підкорили мережу шикарним бразильським голом

М'яч після удару Віторіну полетів у сторону воріт точно до рук голкіпера "зоряно-смугастих". На подив Антунеша Етан Хорват примудрився пропустити між ніг так, ніби м'яч був намазаний жиром.

Зустріч так і завершилася внічию 1:1, а екс-динамівець провів на полі всі 90 хвилин.

Як повідомляв "Обозреватель", товариський матч Росія - Іспанія завершився диким хаосом після травми воротаря Андрія Луньова.