Франція по пенальті програла Швейцарії і вилетіла з Євро-2020. Сітка плей-оф, відео голів та статистика

7 хвилин
53,3 т.

Збірна Франції програла команді Швейцарії в 1/8 фіналу Євро-2020. Команда Дідьє Дешама, пропустивши на самому початку гри, зуміла в другому таймі перевернути матч, але довела його до серії пенальті, де поступилася – 4:5.

Поєдинок розпочався шоком для чемпіонів світу. Уже на 14-й хвилині зустрічі нападник Сеферович після навісу зліва класно зіграв головою і відправив м'яч точно в кут воріт Уго Льоріса.

Харіс Сеферович завдає гольовий удар.
Рахунок був відкритий на самому початку першого тайму.

Цей момент увів у ступор французьку збірну. У підопічних Дідьє Дешама зовсім нічого не виходило попереду, а також виникали неймовірні проблеми під час гри один в один.

СТАТИСТИКА МАТЧУ

Статистика матчу.
Уго Льоріс пропустив уже на 14-й хвилині.
Гольовий момент біля воріт збірної Франції.

Зі свого боку швейцарці постійно шукали власні шанси на контратаках. Полегшувало завдання команді Петковича і те, що "сині" діяли в абсолютно спокійному темпі, лише зрідка вибухаючи в окремі моменти.

Франція не змогла забити в першому таймі.
Французи провели слабкий перший тайм.
Харіс Сеферович відкрив рахунок.

У першому таймі французам так і не вдалося нічого створили біля воріт суперника. Ба більше, чемпіони світу жодного разу не потрапили в створ воріт Яна Соммера.

Другий тайм стартував ще більш бентежно. На 55-й хвилині аргентинський арбітр указав на "точку" в штрафному Франції, але Родрігес із пенальті не зміг переграти Льоріса.

Арбітр ставить пенальті у ворота Франції.
Уго Льоріс відбиває пенальті.

Цей момент надав імпульс грі "синіх", які через дві хвилини зусиллями Бензема зрівняв рахунок, а ще через 90 секунд Карім оформив дубль.

Карім Бензема зрівнює рахунок.
Карім Бензема.

Такий розвиток подій ударив по психології швейцарської збірної, яка відверто "попливла". У Франції почали проходити швидкі атаки, які завершувалися небезпечними ударами.

На 75-й "галльські півні" провели третій м'яч. Абсолютно розкішний удар вдався Полю Погба. Футболіст "Манчестер Юнайтед" із 22-х метрів поклав м'яч точно в "дев'ятку" воріт Соммера.

Погба відзначився шедевральним голом.

Громом серед ясного неба став другий м'яч Харіса Сеферовича на 81-й хвилині. Він скористався навісом справа і, перегравши Рафаеля Варана, знову головою розстріляв Льоріса.

Сеферович оформив дубль.

На 85-й хвилині швейцарці забили третій гол, але він був скасований через офсайд. Однак через п'ять хвилин Гавранович чудовим ударом з лінії штрафного зрівняв рахунок. Буквально на останній секунді основного часу Кінгслі Коман потрапив у поперечину.

Гавранович забив третій м'яч Швейцарії.

В овертаймі першими момент створили французи, але Соммер впорався з ударом Павара. Після цього гра більше проходила в центрі поля, хоча Швейцарія виглядала більш активно. Франція ж повністю поклалася на контратаки.

Гра прикотилася до серії пенальті, де вирішальним виявився промах Киліана Мбаппе.

ОГЛЯД МАТЧУ

Франція – Швейцарія 3:3 (0:1, 3:2, 0:0, 0:0), по пенальті 4:5

Голи: 0:1 – 15 Сеферович, 1:1 – 57 Бензема, 2:1 – 59 Бензема, 3:1 – 75 Погба, 3:2 – 81 Сеферович, 3:3 – 90 Гаврановіч.

Франція – Льоріс, Варан, Кімпембе, Лангле (Коман, 46; Тюрам, 111), Павар, Погба, Канте, Рабьо, Бензема (Жиру, 94), Мбаппе, Грізманн (Сіссоко, 88).

Швейцарія – Зоммер, Ельведі, Аканджі, Родрігес (Мехмеді, 87), Відмер (Мбабу, 73), Цубер (Фасснахт, 79), Фройлер, Джака, Шакірі (Гаврановіч, 73), Емболо (Варгас, 80), Сеферович (Шер , 97).

Попередження: Варан (30), Ельведі (32), Родрігес (62), Джака (76), Коман (88), Павар (91), Аканджі (108).

СЕРІЯ ПЕНАЛЬТІ

Таким чином, 2 липня Швейцарія в Санкт-Петербурзі зіграє з Іспанією.

Сітка плей-оф.

Як повідомляв OBOZREVATEL, збірна Іспанії в 1/8 фіналу пропустила три голи від Хорватії, але все ж вийшла до наступного раунду Євро-2020. Гра в Копенгагені завершилася в овертаймі – 5:3.