Франція піднялася з нокдауну та розгромила Австралію на ЧС-2022. Відео

23,9 т.

Збірна Франції здобула велику перемогу у 1-му турі групового етапу чемпіонату світу з футболу-2022. На стадіоні "Аль-Джануб" у Катарі підопічні Дідьє Дешама з рахунком 4:1 розгромили команду Австралії.

Зустріч для переможців минулого мундіалю складалася невдало. Вже на 9-й хвилині Крейг Гудвін відправив "галльських півнів" у нокдаун. 30-річний нападник "Аделаїда Юнайтед" вдало замкнув передачу Меттью Лекі.

Франція кинулася відіграватися і через 18 хвилин зусиллями Адріана Рабйо зрівняла рахунок.

А ще за 5 хвилин Олів'є Жиру забив переможний гол

У другому таймі Жиру та Мбаппе оформили розгром. Варто зазначити, що Олів'є Жиру повторив рекорд Тьєррі Анрі по голах за Францію. У ексгравця "Арсеналу" також 51 м'яч за збірну.

Ця перемога дозволила французам посісти перше місце у групі D. Свій наступний поєдинок на ЧС-2022 чемпіони зіграють 26 листопада проти Данії.

Як повідомляв OBOZREVATEL, напередодні збірна Ірану пропустила шість голів від англійців у матчі ЧС-2022. Перед грою іранські футболісти не співали гімну своєї країни, який, до того ж, освистали вболівальники.

Збірна США втратила перемогу над кривдниками збірної України валлійцями. А Нідерланди насилу обіграли найкращу команду Африки, яку підвели місцеві шамани.

Тільки перевірена інформація у нас у Telegram-каналі Obozrevatel та у Viber. Не ведіться на фейки!