Фанати "Вест Гема" та "Тоттенгема" влаштували бійку перед матчем. Відео

2,1 т.
Фанати 'Вест Гема' та 'Тоттенгема' влаштували бійку перед матчем. Відео

Масова бійка вболівальників лондонських "Тоттенгема" та "Вест Гема" сталася перед матчем футбольних команд у Кубку англійської ліги у середу, 22 грудня. Чвертьфінальна гра проходила на стадіоні "Шпор", але її відвідали й тисячі фанів "молотобійців", за яких виступає українець Андрій Ярмоленко.

Англійські ЗМІ пишуть, що поліції не одразу вдалося розділити надто гарячих ультрас та втрутитися у бійку. Причому зіткнення виникли одразу в кількох місцях, у тому числі й біля станцій метро.

Бійка фанатів у Лондоні.

Зазначають, що в деяких фанів по обличчю текла кров, а один виявився непритомним на тротуарі. Все ж таки поліцейським за допомогою кінної гвардії вдалося зупинити хаос на вулицях і розвести хуліганів у різні боки. Поки що про затриманих та постраждалих не повідомляється. Дивіться відео з лондонських вулиць біля стадіону.

Поліція заявила, що використовуватиме відеозаписи для визначення винних у сутичках.

Вболівальники "Тоттенгема" та "Вест Гема".

Сама ж гра завершилася перемогою "Тоттенгема" з рахунком 2:1. Українець вийшов на поле у складі гостей на 80-й хвилині. Як повідомляв OBOZREVATEL, Ярмоленко мало не врятував "Вест Гем" від поразки "Тоттенгему".

Тим часом Бензема забив феноменальний "радіокерований" гол у чемпіонаті Іспанії.