Фанати перервали матч відбору на ЧС-2022, а потім втекли з поля без опору охорони. Відео

2,3 т.
Бруну Фернандеш селфі фанати з Азербайджану

Азербайджанські фанати ненадовго перервали домашній матч своєї збірної проти Португалії у відборі на ЧС-2022. Четверо вболівальників раптово вибігли на поле, а через 30 секунд залишили його без будь-якого спротиву з боку стюардів і служби безпеки.

На 87-й хвилині зустрічі за рахунку 3:0 на користь гостей юні фанати господарів вирішили зробити селфі з зірковим португальцем Бруно Фернандешем. Вони обступили півзахисника "Манчестер Юнайтед", сфотографувалися з ним і спокійно повернулися на трибуни.

Відзначимо, що після інциденту з уболівальниками результат на табло не змінився. Голи на свій рахунок записали Бернарду Сілва, Андре Сілва та Діогу Жота.

Розгромна перемога дозволила португальцям набрати 13 очок і зберегти лідерство в групі A, де їхнім головним конкурентом є Сербія (11 пунктів). Азербайджан ще не перемагав у цій кваліфікації. В активі команди всього 1 бал після п'яти ігор.

Таблиця групи А

Як повідомляв OBOZREVATEL, у попередньому матчі відбору Кріштіану Роналду приніс Португалії вольову перемогу над Ірландією та встановив світовий рекорд за кількістю голів за збірну.