Євген Селезньов запропонував "вийти на вулицю" гравцеві "Динамо" в перерві матчу УПЛ. Відео

10,7 т.
Євген Селезньов та Олександр Караваєв

Нападник "Миная" Євген Селезньов не приховував свого роздратування після першого тайму матчу з "Динамо" в українській Прем'єр-лізі. Увійшовши в підтрибунне приміщення, футболіст вступив у конфлікт із гравцем киян Олександром Караваєвим.

На YouTube-каналі "Профутбол Digital" з'явилося відео інциденту в перерві поєдинку. Під час невеличкої перепалки Селезньов запропонував своєму візаві вийти на вулицю.

Євген Селезньов (ЄС): Буя, ну якого х** він свистить, бл***, штрафний?

Олександр Караваєв (АК): Я тобі в очі зараз все скажу.

ЄС: Ходімо відійдемо разом на вулицю, біля стадіону вийдемо.

АК: А для чого?

ЄС: Поговоримо.

АК: Навіщо мені з тобою розмовляти? (Селезньов пішов у роздягальню)

Після матчу у Караваєва запитали про конфлікт із нападником "Миная", але Олександр відмовився коментувати цю ситуацію, сказавши, що він – адекватний хлопець, який зараз їде додому, щоб провести час із сім'єю.

Як повідомляв OBOZREVATEL, "Динамо" без проблем розібралося з одним з головних аутсайдерів УПЛ з рахунком 2:0. Новачок киян Ерік Рамірес провів яскравий перший матч за клуб, забивши гол і віддавши результативну передачу.