"Динамо" завдяки шикарному дебюту новачка здобуло суху перемогу в УПЛ

8,4 т.
Рамірес

Київське "Динамо" в перенесеному матчі 1-го туру чемпіонату України з футболу в Прем'єр-лізі обіграло "Минай" з однойменного села Ужгородського району Закарпатської області. Зустріч на столичному стадіоні ім. Лобановського завершилася з рахунком 2:0.

Чудово себе проявив венесуельський нападник Ерік Рамірес, який перейшов у столичний клуб 23 липня. У своєму першому офіційному поєдинку 22-річний форвард оформив гол і результативну передачу.

Ерік Рамірес

"Динамо", яке було абсолютним фаворитом, прогнозовано почало гру першим номером. Працюючи в невисокому темпі, кияни постійно накочували позиційні атаки на ворота Кучера і на 19-й хвилині відкрили рахунок. Рамірес отримав пас у штрафний, віддав далі на Буяльського, який у дотик перекинув голкіпера – 1:0.

Підопічні Луческу продовжували методично тиснути, намагаючись забити другий м'яч. "Минай" був абсолютно не помітний у нападі, намагаючись всіма силами не пропустити ще один гол.

На 45-й хвилині після винесення Бущана Буяльський зіграв першим на підборі, закинув на Караваєва, який віддав прострільну передачу Раміреса. Венесуелець відправив круглого в порожні ворота.

Другий тайм став формальністю. "Динамо" повністю контролювало ситуацію і не дало "Минаю" навіть натяку на небезпечну ситуацію. Статистика за ударами в напрямок воріт була 13:1.

Свій наступний поєдинок "біло-сині" проведуть 18 серпня проти "Інгульця".

Нагадаємо, що 8 серпня "Динамо" в 3-му турі УПЛ обіграло луганську "Зорю". Поєдинок у Запоріжжі на "Славутич-Арені" ознаменувався двома незабитими пенальті і завершився з рахунком 1:2.