Євген Селезньов показав нецензурний жест уболівальникам під час матчу УПЛ

4,2 т.
Євген Селезньов

Нападник "Миная" Євген Селезньов відзначився скандальною витівкою у виїзному матчі 8-го туру української Прем'єр-ліги проти "Ворскли". Його команда поступилася з рахунком 0:2.

Футболіст не зміг стримати емоції, йдучи в підтрибунне приміщення після першого тайму. Він відреагував на вигуки вболівальників, показавши їм середній палець.

Селезньов показав середній палець вболівальникам

Відзначимо, що Селезньов вийшов у стартовому складі та був близьким до того, щоб заробити пенальті у другій половині зустрічі за рахунку 0:1. Однак головний арбітр Катерина Монзуль не призначила одинадцятиметровий після того, як м'яч влучив у руку гравцеві полтавчан.

На 69-й хвилині Євген був вимушено замінений. Футболіст "Ворскли" завдав йому травму, наступивши шипами бутсів на руку.

Селезньов продовжує гонитву за бомбардирським рекордом Сергія Реброва та Максима Шацьких в українській Прем'єр-лізі. На рахунку лідерів за цим показником 123 голи, а нападник "Миная" відзначився 116 разів.

У нинішньому сезоні на рахунку колишнього футболіста "Дніпра" і "Шахтаря" 7 матчів, в яких йому не вдалося відзначитися результативними діями.

Як повідомляв OBOZREVATEL, раніше Селезньов вступив к конфлікт з лідером "Динамо" Віталієм Буяльським, запропонувавши йому вийти на вулицю в перерві поєдинку в чемпіонаті України.