Двох футболістів виключили зі збірної України перед матчем Ліги націй

84,1 т.

Нападник лісабонської "Бенфіки" Роман Яремчук та півзахисник "Дніпра-1" Олександр Піхальонок не допоможуть збірній України у матчі Ліги націй із командою Ірландії. Форвард отримав травму гомілкостопу, а ось причини відсутності хавбека не називаються.

Таким чином, головний тренер "жовто-синіх" Олександр Петраков у поєдинку проти ірландців зможе розраховувати на 22 гравців, йдеться на офіційному сайті Української асоціації футболу (УАФ). Раніше команду залишили воротарі Георгій Бущан та Андрій Пятов, а також півзахисник Тарас Степаненко.

Офіційна заявка збірної України на матч (за номерами): 1. Андрій Лунін. 2. Валерій Бондар. 3. Тарас Качараба. 4. Денис Попов, 5. Сергій Сидорчук. 6. Данило Ігнатенко. 7. Андрій Ярмоленко. 8. Руслан Малиновський. 9. Данило Сікан. 10. Микола Шапаренко. 11. Артем Довбик. 13. Ілля Забарний. 14. Михайло Мудрик. 15. Віктор Циганков. 16. Віталій Миколенко. 17. Олександр Зінченко. 18. Олександр Сирота. 19. Едуард Соболь. 20. Олександр Зубков. 21. Олександр Караваєв. 22. Микола Матвієнко. 23. Дмитро Різник.

Нагадаємо, що гостьова зустріч проти Ірландії у Лізі націй відбулася 8 червня. "Жовто-сині" резервним складом у Дубліні здобули мінімальну перемогу. Єдиний м'яч на початку другого тайму ударом зі штрафного забив лідер київського "Динамо" Віктор Циганков, який з'явився на полі за дві хвилини до голу.

11 червня Україна у другому турі Ліги націй з рахунком 3:0 перемогла Вірменію. Перший м'яч забив Руслан Малиновський.

Як повідомляв OBOZREVATEL, українській журналістці заборонили ставити питання про війну іспанському тренеру збірної Вірменії Хоакину Капарросу після матчу Ліги націй.