Дві нічиї та поразка: як суперники України розпочали підготовку до Євро-2020. Відео

1,9 т.
Нідерланди, Північна Македонія і Австрія

Нідерланди, Австрія та Північна Македонія, які є суперниками збірної України на груповому етапі Євро-2020, провели перші підготовчі матчі перед стартом турніру. Жодна з команд не зуміла здобути перемогу.

Фаворити нашого квартету зустрічалися із Шотландією (2:2). Вже на 11-й хвилині вони невдало розіграли м'яч на власній половині поля, внаслідок чого гравець британців Джек Хендрі заволодів ігровим снарядом і точно пробив у дальній кут.

Нідерланди швидко відігралися зусиллями своєї головної зірки Мемфіса Депая, який скористався пасом партнера та вразив ворота шотландців. У другому таймі останні знову вийшли вперед, але все той же Депай врятував свою збірну від поразки на 89-й хвилині після удару зі штрафного.

Австрія розпочинала підготовку до чемпіонату Європи з матчу проти грізної Англії (0:1). Результат зустрічі вирішив єдиний гол молодого півзахисника "Арсенала" Букайо Саки, який відправив м'яч у порожні ворота, завершивши стрімку атаку своєї команди.

Північна Македонія була близька до домашньої перемоги над Словенією (1:1) після красивого голу, забитого на початку другого тайму. Але в самій кінцівці гості влаштували справжній навал на ворота суперників, що дозволило їм зрівняти рахунок уже на сьомій доданій до матчу хвилині при тому, що арбітр компенсував всього п'ять.

Нагадаємо, що Євро-2020 пройде з 11 червня по 11 липня 2021 року. Підопічні Андрія Шевченка розпочнуть свій шлях на турнірі з поєдинку проти Нідерландів (13 червня), а потім зіграють із Північною Македонією (17 червня) й Австрією (21 червня).

Склад груп на Євро-2020
Розклад матчів у групах на Євро-2020

Як повідомляв OBOZREVATEL, наставник нашої національної команди назвав остаточний склад на чемпіонат Європи. Пізніше він пояснив внесення до заявки 18-річного дебютанта з "Шахтаря" Георгія Судакова.