Дубль футболіста збірної України приніс його команді перемогу в чемпіонаті Угорщини

3,2 т.
Олександр Зубков

Півзахисник збірної України та "Ференцвароша" Олександр Зубков відзначився двома голами в матчі 31-го туру чемпіонату Угорщини проти "Фехервара" і приніс своїй команді перемогу з рахунком 2:1.

Наш співвітчизник з'явився на полі в стартовому складі і забив перший м'яч на 36-й хвилині поєдинку. Він включився в пресинг і вирішив підтиснути голкіпера суперників. Воротар забарився і не встиг вибити ігровий снаряд у поле, а Зубков одним дотиком відправив його в сітку.

На 54-й хвилині Олександр подвоїв перевагу "Ференцвароша", красиво реалізувавши вихід віч-на-віч після передачі з центру поля. На 82-й "Фехервару" вдалося скоротити відставання в рахунку, але на більше господарів протистояння не вистачило.

У чемпіонаті Угорщини вихованець "Шахтаря" провів 24 матчі, в яких забив 5 голів і віддав 2 результативні передачі. Востаннє він запалював своє ім'я на табло 27 лютого. Тоді він також зробив дубль.

Як повідомляв OBOZREVATEL, український тренер "Ференцвароша" Сергій Ребров втретє поспіль привів команду до чемпіонства.