Достроково визначився чемпіон України з футболу

20,9 т.

Донецький "Шахтар", обігравши рівненський "Верес" у матчі 31-го туру Прем'єр-ліги, достроково завоював титул чемпіона України з футболу сезону 2017/2018 - одинадцятий в історії клубу.

Після перемоги в Харкові (1: 0) "гірники" набрали 75 очок і перед грою останнього туру з "Динамо" стали недосяжними для киян.

Підопічні Паулу Фонсека оформили необхідний рахунок вже на 5-й хвилині. Сольний прорив Ісмаїлі був зупинений з порушенням правил у штрафному "Вереса" і Марлос точно з пенальті розстріляв Бандуру.

Час, що залишився, пройшов в тотальному домінуванні футболістів з Донецька, які могли ще не раз відзначитися забитими голами, але бездоганно грав голкіпер гостей.

У "Вереса" єдиний реальний шанс за весь матч трапився на 21-й хвилині. Степанюк пробивав з дальньої дистанції, м'яч зачепив ногу Степаненко і від неї влучив у штангу.

Читайте: Визначився переможець Кубка України з футболу

Відзначимо, що цей поєдинок вийшов найскандальнішим в історії УПЛ. Керівництво "Вереса" за день до гри оголосила про отруєння і відвезли свою команду додому до Львова.

Після того, як дирекція Прем'єр-ліги відмовилася визнавати ситуацію форсмажорних і заборонила перенесення, рівненци на літаку повернулися до Харкова.

У паралельному матчі київське "Динамо" обіграло луганську "Зорю". Долю зустрічі вирішив єдиний гол Вербича на 67-й хвилині. Підопічні Олександра Хацкевича набирають 70 очок і гра останнього туру з "Шахтарем" перетворюється на формальність.

Нагадаємо, що в 30-му турі "Динамо" сенсаційно втратило очки в грі з "Маріуполем".