"Динамо" сенсаційно зіграло внічию з "Маріуполем" в 30-му турі Прем'єр-ліги

24,5 т.
'Динамо' сенсаційно зіграло внічию з 'Маріуполем' в 30-му турі Прем'єр-ліги

Київське "Динамо" не змогло обіграти "Маріуполь" в матчі 30-го туру чемпіонату України в розіграші Прем'єр-ліги . Команда Олександра Хацкевича зіткнулася із запеклим опором суперника, але так і не зуміла здобути перемогу на своєму полі, зігравши внічию - 1:1.

Гра очікувано пройшла за переваги господарів поля. "Маріуполь" в свою чергу максимально намагалися нав'язати динамівцям в'язкий футбол. На 15-й хвилині це принесло свої плоди, і Борячук вивів свою команду вперед.

Читайте: Де дивитися 30-й тур чемпіонату України: розклад трансляцій

Гол підопічних Бабича ввів киян в ступор. Вони абсолютно нічого не могли створити біля воріт Гальчука. Зате початок другої половини вийшло вдалим для "біло-синіх". На 54-й хвилині Мбокані заробив досить спірне пенальті і Циганков зрівняв рахунок ударом з "точки".

Через кілька хвилин Віктор вивів "Динамо" вперед, але судді скасували гол через офсайд. Після цього кияни спробували чинити тиск на захист суперника, але маріупольці щоразу вдало збивали атакуючий запал суперника своїми контратаками.

На 80-й хвилині супершанс мав Мбокані: вискочивши один на один з воротарем, конголезець переграти його не зміг. Це був останній реальний шанс господарів вирвати перемогу.

Прем'єр-ліга України. 30-й тур

Динамо - Маріуполь - 1:1 (0:1)

Голи: Циганков, 55, з пенальті - Борячук, 15

Таким чином, "Динамо" набрало одне очко, скоротивши відставання від "Шахтаря" в турнірній таблиці до двох очок. Однак, "гірники" свою гру 30-го туру УПЛ проведуть 5 травня з "Зорею".

Як повідомляв "Обозреватель", два футболісти "Шахтаря" були дискваліфіковані КДК ФФУ.