"Динамо" зіграло внічию із "Зорею" і відпустило "Шахтар" у таблиці УПЛ

3 хвилини
4,9 т.
Динамо Київ

Київське "Динамо" у центральному матчі 18-го туру чемпіонату України з футболу у Прем'єр-лізі зіграло внічию з луганською "Зорею". Зустріч на НСК "Олімпійський" завершилась із рахунком 1:1.

Господарі з перших секунд кинулися в атаку, притиснувши луганчан до їхніх воріт. Небезпечні моменти йшли один за одним, але м'яч наполегливо не хотів залітати у сітку.

Кияни величезними силами намагалися відкрити рахунок, але зробити це вдалося лише на хвилину до перерви.

Шапаренко прострілював у штрафний майданчик, м'яч потрапив до Гармаша. Той обігрався з Буяльським і Віталій чітко влучив у нижній лівий кут.

Початок другої половини виявився шокуючим для підопічних Луческу. На 49-й хвилині "Зоря" сповна скористалася розконцентрованістю суперника, який дозволив провести широку та вільну атаку. Після діагональної атаки зліва направо Фаворов зробив пас у штрафний майданчик на Аллах'яра. 20-річний іранець із розвороту відправив м'яч під праву штангу.

Команда Скрипника одразу ж могла й подвоювати перевагу, але бездоганно зіграв Бущан. Назаріна виходив віч-на-віч, але не зміг пройти Георгія. На 60-й хвилині "Зоря" все-таки забила свій гол, але його було скасовано через офсайд.

Забивши гол "Зоря", відкотилася на свою половину поля, продовжуючи грати на контратаках. Друга половина тайму пройшла у штурмі воріт Мацапури. "Біло-сині" великими силами намагалися вирвати перемогу, але це їм так і не вдалося.

Кияни пропустили безліч моментів, проте порадувати вболівальників не змогли. Ця втрата очок дозволила "Шахтарю" одноосібно очолити таблицю та відірватися від киян на 2 очки.

"Динамо" – "Зоря" 1:1

Голи : 1:0 – 44 Буяльський, 1:1 – 49 Сайядманеш.

Динамо – Бущан, Тимчик (Караваєв, 57), Сирота, Забарний, Миколенко, Циганков, де Пена (Вербич, 57), Сидорчук, Шапаренко, Гармаш (Кулач, 90), Буяльський.

Зоря – Мацапура, Фаворов, Вернідуб, Імереков, Леовіжілдо, Громов (Кабаєв, 72), Хомченовський, Цвек, Назаріна, Сайядманеш, Гладкий.

Попередження : Мацапура (54), Назаріна (77).

Як повідомляв OBOZREVATEL, цього тижня "Динамо" поступилося в гостях португальскою "Бенфіці".