"Динамо" програло "Бенфіці" та залишило "Барселону" без Ліги чемпіонів

5 хвилин
13,1 т.
Бенфіка Динамо

Київське "Динамо" програло португальській "Бенфіці" у 6-му турі Ліги чемпіонів. Матч на легендарному "Ештадіу та Луж" у Лісабоні завершився з рахунком 2:0.

Оскільки в паралельній грі групи Е "Баварія" розгромила "Барселону" (3:0), невдача чемпіона України залишила каталонців за бортом ЛЧ. Перемога чи нічия киян вивели б "Барсу" до чвертьфіналу.

"Бенфіка" з перших секунд влаштувала справжній штурм воріт Бущана, вже на 30-й секунді маючи можливість відкрити рахунок. Португальці контролювали м'яч, дозволяючи українцям лише зрідка пройти центральну лінію.

Матч відбувся у Лісабоні.

На 8-й хвилині невелике ушкодження отримав Гармаш. Поки Денис лежав на газоні, його одноклубники розмірковували, чи вибити м'яч в аут, чи продовжити атаку.

Віталій Буяльський.

Кияни обрали друге, і Буяльський, скориставшись розконцентрованістю "Бенфіки", зміг вийти віч-на-віч із Влаходімосом. Віталій не став бити, а віддав на Циганкова, який набігав, відігравши голкіпера. Перед Віктором були абсолютно порожні ворота, але найдорожчий гравець УПЛ примудрився пустити м'яч вище за рамку.

Ілля Забарний та Рафа Сільва.

Відразу ж у відповідь був небезпечний випад господарів, який змусив Бущана продемонструвати свою майстерність.

"Бенфіка" намагалася вертикальними передачами досягти успіху – і на 16-й хвилині це їм вдалося.

Роман Яремчук відкрив рахунок.

Після флангового прориву Роман Яремчук забив свій перший гол за "Бенфіку" у Лізі чемпіонів.

Португальці продовжили тиснути, на 22-й хвилині змусивши киян помилитися. Беньямін Вербіч невдало відбив м'яч, він відскочив до Жілберто, який подвоїв перевагу.

"Бенфіка" діяла компактно, не даючи жодної нагоди для чемпіона України створити хоч щось у нападі.

Жілберто.

Ближче до кінця тайму "Динамо" отримало невелику свободу на половині поля "Бенфіки". Київським гравцям вдавалося комбінувати, але далі підходів до штрафного майданчика вони наблизитися не могли.

Беньямін Вербич провів провальний матч.

Після перерви темп гри впав. Чемпіон Португалії, знаючи результат у Мюнхені, де "Баварія" грала з потрібним рахунком із "Барселоною", спокійно контролював матч.

Мірча Луческу

"Динамо" отримало більше простору і навіть з огляду на те, що більша частина "біло-синіх" гравців працювала в захисті, все одно намагалося грати в комбінаційний футбол.

Наприкінці гості перехопили ініціативу, створювали моменти, але до ударів у площину справа не доходила. Луческу поміняв Циганкова та Гармаша на Караваєва та Раміреса, але на результат це не вплинуло.

"Бенфіка" Португалія – "Динамо" Україна 2:0 (2:0, 0:0)

Голи : 1:0 – 16 Яремчук, 2:0 – 22 Жилберто.

Бенфіка – Влаходімос, Жілберто (Лазаро, 73), Вертонген, Отаменді, Алмейда, Грімальдо, Жоау Маріу (Таарабт, 73), Вайгль, Піцці (Евертон, 59), Рафа Сілва (Паулу Бернарду, 8 ).

Динамо – Бущан, Тимчик, Сирота, Забарний, Миколенко, Циганков (Караваєв, 79), Вербич (де Пена, 64), Сидорчук (Андріївський, 86), Шапаренко, Гармаш (Рамірес, 79), Буяльський.

Попередження : Жилберто (24), Забарний (30), Вербич (36), Циганков (44).

Нагадаємо, що гра 1-го туру між "Динамо" та "Бенфікою" переможця не виявила. Поєдинок на полі НСК "Олімпійський" завершився внічию.

Матч 1-го туру завершився внічию

На останніх секундах суддя після допомоги ВАР (перегляду відеоповтору) скасував гол півзахисника "біло-синіх" Миколи Шапаренка.

Шапаренко забив гол, але його скасували

Зазначимо, що напередодні свій поєдинок у ЛЧ провів і "Шахтар".

"Шахтар" проти "Шерифа".

Донеччани втратили перемогу на останній секунді та з 2 очками завершили євросезон.